טיפים לטיפול ושמירה על עור הפנים בחומרים טבעיים

טיפים לטיפול ושמירה על עור הפנים בחומרים טבעיים ומהבית שלכם.

1- לשמור על הפנים מהזדקנות חשוב מאוד לשתוף אותו כל יום לפני שינה במים בלבד , אם משתמשים במיק אפ וחומרים אחרים מומלץ לנקות איפור לפני בקצת שמן קוקוס לעור רגיל או מי ורדים לעור יבש או מי קמומיל לעור שמן .

2- כדי להסיר נקודות שחורות ולהזין את העור מומלץ להכין פעם בשבוע מסק שמכיל כף שיבולת שועל (קוואקר) , כצת מים ולחמם עד להמסת הקוואקר בתוך המים אחר כך מחקים שהמסק יתקרר כצת , מוסיפים לו כפית כורכום קצת דבש ו 10 טיפות לימון , מורחים על הפנים והצוואר למשך 20 דקות ואחר כל שותפים אותם במים פושרים.

3- כדי לטפל בנקבוביות פנים רחבות זה דבר פשוט מאוד ולא צריך לשלם הרבה כסף , מיץ עגבניות עם 5 טיפות לימון זה הכל ,לערבב להשאיר למשך 10 דקות על עור הפנים אחר כך לשתוף הפנים במים קרים אחר כך לעסות עיסוי עדין לפנים עם גל אלוורה טבעי.

4- לשתות הרבה מים לפחות 3 ליטר ביום כמה שתשתו יותר מים אתם עוזרים לגוף שלכם לסלק רעלים ונותנים לעור שלכם שיהיה יותר בריא וצעיר .

5- תשתדלו לאכול הרבה ירקות ירוקים שעשירים בכלורופיל ומסלקים רעלים מהגוף גם כן לאכול פירות וירקות שעשירים בנוגדי חמצון ויטמינים ומנרלים החשובים מאוד לשמור על עור הפנים .

6- לשמור על עור עדין מסביב לעיניים מנפיחות וקמטים מומלץ מאוד להשרות כצת גרניום במים רוטחים למשך רבע שעה אחר כך מסננים המים ומיצרים מהם קוביות קרח .

כל יום לפני שינה עוסים עיסוי מסביב לעיניים בקובית קרח עד להמסה .


Featured Posts